[smartslider3 slider=2]

RENTier Investments

wspiera w inwestowaniu, pomaga dobrać strategię inwestowania oraz wyszukuje dobre okazje rynkowe. Dla naszych Klientów przeprowadziliśmy już ponad 500 transakcji zakupu mieszkań na wynajem. Budujemy wolność finansową naszych Klientów.

Jak wygląda współpraca z nami?


Ustalamy preferencje Inwestora
Definiujemy strategię inwestycyjną

Na początku naszej współpracy chcemy poznać podejście i oczekiwania naszych Klientów. Dzielimy się naszym doświadczeniem i ustalamy preferencje Klienta przy inwestowaniu w mieszkania na wynajem.


Wyszukujemy atrakcyjne nieruchomości

To kluczowy element wsparcia naszych Inwestorów. Nasi Specjaliści stale wyszukują okazji inwestycyjnych, których ceny kształtują się znacznie poniżej średniej rynkowej. Dzięki naszej skali działania możemy zaoferować inwestycje w całej Polsce.


Wszystko z jednej ręki

Sprawdzamy stan prawny nieruchomości, prowadzimy negocjacje, koordynujemy podpisanie umowy przedwstępnej i przyrzeczonej. Dla wygody Inwestorów, zwłaszcza tych mieszkających poza Polską, występujemy przed notariuszem jako ich pełnomocnik.


Przeprowadzamy remont lub doposażamy

Pomagamy w przygotowaniu mieszkania do najmu aby było ono atrakcyjne dla przyszłych najemców. Zazwyczaj wiąże się to remontem, wykończeniem, odświeżeniem lub doposażeniem mieszkania. Podpowiemy jak zrobić to jak najniższym kosztem, tak aby zapewnić najwyższy zwrot z inwestycji. Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami specjalistów, które przeprowadziły na nasze zlecenie dziesiątki remontów.


Kompleksowo zarządzamy wynajmem zakupionej nieruchomości

Wyręczamy właściciela ze wszystkich czynności związanych ze znalezieniem najemcy, bieżącą obsługą najmu i kontrolą stanu mieszkania. Zapewniamy również terminowe płatności od najemców, obsługujemy ewentualne usterki. Osobna umowa, zawierana z właścicielem po nabyciu nieruchomości, obejmuje szeroki zakres naszych świadczeń.