RENTier

jest firmą zajmująca się pośrednictwem i zarządzaniem w wynajmie apartamentów, lokali i obiektów na długie i krótkie terminy. Do dyspozycji naszych klientów właścicieli nieruchomości oddajemy wygodny interface graficzny, pozwalający na bezproblemowy sposób zarządzania swoimi obiektami. Mają oni możliwość administrowania dostępności w innych systemach rezerwacyjnych, dzięki opcji „i do sell „. Skupiamy się na systemach międzynarodowych specjalizujących się w wynajmie apartamentów i nie tylko.

Czym odróżniamy się od innych?

Oddajemy do ich użytku silnik rezerwacyjny, który czyni z każdej, nawet najprostszej strony www wyspecjalizowany serwis do rezerwacji różnych obiektów. Dostarczamy gotowe usługi od serwisu sprzątającego, zarządzania płatnościami po administrację nieruchomości nie tylko dla firm, ale również dla osób indywidualnych, które chcą stawiać swoje pierwsze kroki w byciu RENTierem.

Nasza siedziba

mieści się w Szczecinie ul.Małopolska 4U, jednak nasz zasięg jest regionalny. Dzięki nam zarezerwujesz obiekty w możliwie najniższej cenie. Nasz zespół to grupa ludzi ze świeżym spojrzeniem na rozwój w internecie. Zapewniamy wygodę i bezpieczeństwo wpłacanych środków dzięki Programowi Bezpiecznych Rezerwacji. Świadcząc wysokiej klasy obsługę, oferujemy do wynajęcia ponad pięćset apartamentów i lokali, które zostały osobiście sprawdzone, przez naszych pracowników.