Apartament z antresolą ul. Monte Cassino WYNAJEM

2
pokoje
4
osób
zmywarka
pralka
internet
meble
O ofercie

Przedmiotowe mieszkanie stanowi jednoprzestrzenną, dwupoziomową kawalerkę, zlokalizowana na 4 piętrze przedwojennej kamienicy przy ul. Monte Cassino. Budynek przeszedł generalny remont w 2012 r., m.in. został ocieplony. Budynek wyposażony jest w windę.
Mieszkanie o powierzchni 52 m2 (poziom główny) składa się z przedpokoju, pokoju dziennego, kuchni oraz łazienki (łazienka jest jedynym wydzielonym pomieszczeniem). Łazienka dostępna jest z dwóch stron - z przedpokoju oraz kuchni. Mieszkanie ma otwartą przestrzeń poddasza w postaci antresoli, na której urządzono sypialnię/ miejsce do pracy. Funkcję sypialną może również przejąć pokój dzienny wyposażony w kanapę z funkcją spania. Mieszkanie jest w pełni wyposażone - do zamieszkania od zaraz.
Mieszkanie przez wprowadzenie okien połaciowych jest widne i przestrzenne, zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu Miejskiego, Jasnych Błoni, siłowni, niedaleko basenu miejskiego oraz komunikacji miejskiej (plac Szarych Szeregów).
Zaopatrywane jest w ciepło i c.w.u. z sieci miejskiej. Opłaty obejmują: opłatę najmu, czynsz do wspólnoty (utrzymanie części wspólnych, zaliczka na c.o. i c.w.u., wywóz śmieci, opłaty administracyjne) - ok. 430 zł/m-c, opłata za energię elektryczną - wg wskazań licznika, przyłącze do światłowodu - koszt transmisji danych to 93 zł/m-c.

Usługi dodatkowe (opcjonalne)